Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al

Belangrijkste voorzieningen

  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al appartement van 42 m² ligt in de wijk Ponta Verde van Maceió op 2 km afstand van het winkelcentrum van Maceio en omvat een wellnesscentrum. Het appartement, gelegen binnen handbereik van Igreja Sao Pedro, biedt een zwembad, een stoomcabine, een bubbelbad en een sauna.

    Dit appartement ligt binnen circa 10-minuten rijafstand van de Kathedraal van Maceió in Maceió. 1-slaapkamer Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al appartement bevindt zich op 2,1 km afstand van het Museu da Imagem e do Som de Alagoas.

    Als gasten verblijven in de accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning. Het appartement heeft ook 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al appartement heeft onder andere een complete keuken voor self-catering. De dichtstbijzijnde bushalte, Aeroporto, is op 800 meter afstand. Toegang tot full-service spa zorgt voor een meer ontspannen verblijf. Gasten kunnen hun ervaring ook verbeteren door deel te nemen aan tafeltennis.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00

    Kameropties bij Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al

    Als gasten verblijven in de accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning. Het appartement heeft ook 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Kamer foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Wastafels foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Restaurant foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Kamer foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Kamer foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al In de buurt foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Kamer foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Buitenkant foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Interieur foto Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al Keuken foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 42 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al appartement?
      Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al appartement heeft een oppervlakte van 42 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maceio Edificio Time - Apto 406 - Maceio Al